Osobné vagóny


 

Vákuové WC

  • RUDOS Ružomberok s.r.o. je výhradným distribútorom vákuových toaliet spoločnosti GLOVA pre slovenský a český železničný trh. V rámci spolupráce so spoločnosťou GLOVA Vám vieme navrhnúť kompletný vákuový systém toaliet od samotnej toalety, rozvodu vody a splaškou, elektronického riadenia kompletného systému až po dodávku odpadovej nádrže a samotného servisu. Vzhľadom na potreby zákazníka k promptnému dodania náhradných dielov, máme približne 75% náhradných dielov skladom.

 

Brzdové systémy

  • K brzdovým systémom ponúkame široký výber rôznych typov brzdových zdrží.

 

Guma - kov /OV/

  • Výroba gumo-kovových náhradných dielov bola jedna z prvých činností Našej spoločnosti pre železničný trh. Na základe výkresovej dokumentácie, alebo vzorového kusu sme schopní vyrobiť lisovaciu formu, s následnou výrobou daného produktu podľa Vašich požiadaviek

 

Mechanické náhradné diely /OV/

  • Pre osobné ako aj nákladné vozne zabezpečujeme rôzne druhy mechanických náhradných dielov. V rámci nášho strojného vybavenia sme schopní podľa Vašich požiadaviek zabezpečiť výrobu rôznych mechanických náhradných dielov.

 

Šróbenia

  • RUDOS Ružomberok s.r.o. ponúka brzdové šróbenia bez zárezného krúžku ako aj šróbenia Parker.

 

Úprava stlačeného vzduchu - riešenie pre EMU a DMU

  • Stlačný vzduch obsahuje vodu, olej, pevné častice. S nimi však prichádzajú aj nežiadúce následky: zasekávanie ventilov na dverných systémoch a vákuových WC, zamŕzanie pneumatických komponentov v zimnom období, nižšia životnosť pneumatických komponentov, poruchy sušičiek, skrátenie servisných intervalov a životnosti pneumatických komponentov.