Vákuové WC


Sme spoľahlivým dodávateľom v oblasti dodávok systémov vákuových toaliet pre vlaky, rovnako zabezpečujeme renovácie projektov vrámci železničného úseku.

Ponúkame náhradné diely pre širokú škálu toaletným systémov od rôznych výrobcov, rovnako ako poradenské služby, servis a generálne opravy so zameraním na zlepšenie výkonu a spoľahlivosti existujúcich WC systémov.
Glova WC moduly sú kompaktné typu "push pull",sú navrhnuté v súlade s najnovšími štandardmi a ukázali sa ako mimoriadne spoľahlivé v prevádzke kvôli ich vynikajúcim monitorovacím zariadeniam.


RUDOS Ružomberok s.r.o. je výhradným distribútorom vákuových toaliet spoločnosti GLOVA pre slovenský a český železničný trh. V rámci spolupráce so spoločnosťou GLOVA Vám vieme navrhnúť kompletný vákuový systém toaliet od samotnej toalety, rozvodu vody a splaškou, elektronického riadenia kompletného systému až po dodávku odpadovej nádrže a samotného servisu.
Vzhľadom na potreby zákazníka k promptnému dodania náhradných dielov, máme približne 75% náhradných dielov skladom.

Glova toaletný modul


Štandardný Glova modul má hladkú a rovnú nerezovú hornú dosku, umožňuje ľahké a šetrné čistenie a je určený pre spoľahlivú údržbu počas doby prevádzky.
WC je vybavený unikátnymi Glova tanierovými ventilmi v dostatočnej vzdialenosti od odpadového materiálu. Ovládanie systému sa vykonáva na WC riadiacej jednotke (TMC) cez CAN komunikáciu.
Toaletný modul je ideálny pre toalety, ktoré sú navrhnuté pre rekonštrukčné účely, kde flexibilná wc jednotka ponúka bezproblémovú integráciu.
V štandardnej konfigurácii je jednotka zariadenia s 3- mi tryskami "easy fit" systém, ale prístroj je k dispozícii aj s 5- timi tryskami "power flush", ktorý ponúka vynikajúcu distribúciu vody v miske v kombinácii s vysokou kinetickou energiou splachovacej vody .


Typy vákuových WC Glova