Voľné pracovné pozície

Prečo pracovať v našej spoločnosti?

Základom vyše 25-ročného úspechu našej spoločnosti sú ľudia – tvoríme tím s viac ako 80 pracovníkmi. Zdieľame spolu nadšenie pre inovácie, kvalitu a dobré vzťahy.

Keďže neustále rastieme, rozvíjame a inovujeme naše produkty a služby, pravidelne otvárame nové pracovné pozície obchodného, technického či administratívneho charakteru. Hľadáme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu a budú sa tu cítiť rovnako dobre, ako my.

O pozícií:

  • Miesto práce: Štiavnička, Ružomberok
  • Typ úväzku: plný úväzok
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Mzdové podmienku (brutto): nástupný plat 950 – 1100 Eur
  • po skúšobnej dobe mzda do 1200 Eur + 13. plat vyplácaný polročne

Náplň práce:

Hľadáme fyzicky i administratívne zručného človeka do nášho tímu v automatizovanom sklade

  • čisté, usporiadané prostredie a výborný tím spolupracovníkov
  • prácu uľahčujú automatické vertikálne zakladače (moduly)

Práca v 1-zmennej prevádzke pondelok – piatok (6:30 – 15:00):

  • Príjem a výdaj tovarov fyzicky + evidencia v informačnom systéme KARAT (podobné SAP)
  • Príprava podkladov na odoslanie dokladov poštou, zbernou službou
  • Inventarizácia zásob a náradia min.1x ročne

Požadujeme:

  • Vzdelanie stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti:

  • Microsoft Excel – Základy
  • Microsoft Outlook – Pokročilý
  • Microsoft Word – Mierne pokročilý
  • Skladové hospodárstvo – Základy
  • Vysokozdvižný vozík (VZV) – Úplný začiatočník

Vodičský preukaz: B

Prac na pozícií / v oblasti:

  • Skladové hospodárstvo
  • Min. počet rokov praxe: 1rok

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Skúsenosti s administratívnymi prácami
  • Skúsenosť so skladovým hospodárstvom
  • Flexibilita a samostatnosť
  • Schopnosť zvládnuť viac úloh súčasne
  • Preukaz na vysokozdvižný vozík (obnovenie možné dorobiť)
  • Precíznosť a zameranie na detaily
  • Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • Zodpovedný a aktívny prístup k práci
  • Schopnosť učiť sa nové veci

*Odoslaním svojich osobných údajov dávate spoločnosti RUDOS RUŽOMBEROK, s.r.o IČO: 36002968, so sídlom Štiavnička 190, 034 01 Ružomberok, súhlas s ich spracúvaním za účelom výberového konania na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Vami poskytnuté osobné údaje budú po naplnení účelu ich spracúvania zlikvidované.

V prípade záujmu o zaradenie do databázy uchádzačov o zamestnanie nás o tejto skutočnosti vopred informujte. Osobné údaje v databáze uchádzačov o zamestnanie budú spracúvané po dobu jedného roka alebo do jeho odvolania.

Vaše práva dotknutej osoby, ako fyzickej osoby, ktorej sa osobné údaje týkajú, sú upravené v článku 12 – 23 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (ďalej len „Nariadenie“), pričom ste od RUDOS RUŽOMBEROK, s.r.o oprávnený: požadovať prístup k osobným údajom, ktoré sa Vás týkajú, ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania alebo namietať proti ich spracúvaniu, ako aj uplatniť právo na prenosnosť údajov, právo kedykoľvek súhlas odvolať bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania založeného na súhlase udelenom pred jeho odvolaním a právo podať sťažnosť dozornému orgánu – Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.

V prípade otázok súvisiacich s ochranou osobných údajov, môžete kontaktovať zodpovednú osobu: Zuzanu Bobulová, kariera@rudos.sk, +421 44 43 22 276

Fotogaléria spoločnosti

  1. Zdravotná starostlivosť
    1. Vitamínové balíčky
    2. Príspevok na regeneráciu (wellness, masáže, fitness, šport) do výšky 50 € ročne
    3. Turistické podujatia aj s rodinami (2x ročne)

  1. Finančné príspevky a dovolenka navyše
    1. Dary pri životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine) a jubileách do výšky 100 €
    2. Príspevok za odporučenie zamestnanca 400 € HM (200 € HM po skúšobnej dobe a 200 € HM po odpracovaní pol roka)
    3. Vernostná dovolenka (alebo jej preplatenie) a darčekové koše vo výročný rok nástupu do práce: 5. výročie – 1 týždeň, 10. výročie – 2 týždne, 15. výročie – 3 týždne, 20. výročie –4 týždne
    4. Bezúročná pôžička do výšky 1000 € (splatná do 1 roka)

  1. Firemné akcie
    1. Slávnostná koncoročná recepcia
    2. Posedenie pre každé oddelenie v hodnote 15 € na zamestnanca (mimo pracovnej doby)
    3. Guľáš s rodinnými príslušníkmi (mimo pracovnej doby)

  1. Profesijný rast
    1. Školenie a teambuilding pre každé oddelenie počas pracovnej doby (1 alebo 2-dňové)
    2. Individuálne odborné školenia a školenia mäkkých zručností podľa profesií
    3. Koučing pre vedúcich pracovníkov
    4. Pravidelné hodnotenie a finančné oceňovanie splnených KPI
    5. Inovácie a nové technológie

  1. Príjemné pracovné prostredie
    1. Káva pre každé oddelenie neobmedzene
    2. Moderná kantína a zázemie pre zamestnancov
    3. Klimatizované priestory
    4. Vyhradené parkovanie pre zamestnancov

  1. Praktické vyučovanie žiakov
    1. poskytnuté stravovanie žiakovi zamestnávateľom bez zrážok podľa § 19 ods. 1 písm. zákona o dani z príjmov v znení neskorších predpisov

Stretávame sa tu v rôznych životných fázach. Snažíme sa o zosúladenie firemných cieľov a osobných ambícií našich pracovníkov. Ceníme si najmä ich iniciatívu a nápady, spoločné hľadanie riešení a angažovaný prístup k mnohým špecializovaným úlohám.

Tak, ako sa rozvíja firma, je podporovaný aj aktívny rozvoj našich zamestnancov najmä cez

  • interné či externé školenia a certifikácie
  • postupný rozvoj ich kompetencií a zručností cez teambuildingy a individuálny koučing
  • stanovovanie si osobných cieľov, spätnú väzbu a pravidelné hodnotenie

Väčšina našich pracovníkov u nás preto zostáva pracovať dlhodobo s možnosťou posúvať sa kariérne podľa svojho záujmu.

Neveríte, že práca môže byť príjemná?

V Rudose si na tom zakladáme už od začiatku. Sme rodinná firma a zisk z firmy investujeme nielen do nových technológií a vybavenia, ale aj do rozvoja pracovného prostredia, ktoré dbá na osobné a pracovné potreby ľudí.

Všetky naše procesy, priestory a technologické vybavenie neustále inovujeme tak, aby sme zjednodušovali ľuďom prácu a dávali im možnosť naplno využiť ich schopnosti a nadania. Nedávno sme prerobili vstupné priestory, vybudovali pohodovú kantínu, kde sa spolu stretávame nielen k dobrému jedlu. Kvalitná káva a pitný režim je samozrejmosťou pre každé oddelenie.

Našou spoločnou snahou je, aby práca v Rudose prispievala k celkovej kvalite života jednotlivcov, ich rodín, komunít a regiónu.