O nás

Našim poslaním je byť flexibilným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti koľajových vozidiel, stlačeného vzduchu, hydro-eko systémov a strojárskej výrobe. V rámci nášho portfólia sa snažíme poskytnúť klientovi komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, vypracovanie návrhov, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.

Spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o. vznikla v roku 1996. Firma začala vo vlastných priestoroch so strojárskou výrobou najmä kovovo-gumenných prvkov pre koľajové vozidlá. Z malej firmy sme sa rozrástli na stredne veľkú spoločnosť, ktorá rozšírila svoje aktivity o obchodnú činnosť.

Aktuálne máme v našej spoločnosti viac ako 65 stálych zamestnancov. Naše poslanie byť spoľahlivým obchodným partnerom s čo najlepšími produktami a službami pre našich zákazníkov sa snažíme realizovať aj vďaka neustálym investíciam do priestorov, zariadení a informačného systému. V roku 2013 sme modernizovali výrobné priestory s investíciou cez 1,5 mil.€, následne sme zefektívnili a zlepšili skladové a servisné priestory.

Fotogaléria

Naše produkty a služby

Naši zákazníci